Ochrana údajov

Stav: 07.03.2007
Prehlásenie spoločnosti Delticom o ochrane údajov

Vieme, že starostlivé zaobchádzanie s vašimi osobnými informáciami je pre vás dôležité. Preto si ceníme vašu dôveru v to, že spoločnosť Delticom bude s týmito informáciami zaobchádzať svedomito. Pre prípady, keď sa musia zhromažďovať osobné údaje (a užívateľské údaje) nad zmluvný rámec, musíte ako používateľ s týmto použitím aktívne súhlasiť. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať s účinkom do budúcnosti. Pošlite nám za týmto účelom jednoducho e-mail na e-mailovú adresu motopneumatiky@delti.com.

Zodpovedné miesto

Zodpovedným miestom v zmysle spolkového zákona o ochrane údajov je  Delticom AG, Brühlstraße 11, 30169 Hannover.

Zber a používanie osobných informácií našich zákazníkov

Informácie, ktoré od vás dostaneme, nám pomôžu stvárňovať a neustále vylepšovať váš zážitok z nakupovania v spoločnosti Delticom. Tieto informácie používame na realizáciu objednávok, dodávku tovaru a poskytovanie služieb, ako aj realizáciu platby (napr. pri kúpe na faktúru aj na potrebné preverenia). Vaše informácie používame aj na komunikáciu s vami o objednávkach, produktoch, službách a o marketingových ponukách (pozri nižšie "Komunikácia prostredníctvom e-mailu"), ako aj na aktualizáciu našich dátových záznamov a na udržiavanie a ošetrovanie vašich zákazníckych účtov u nás, na zobrazenie testovacích správ a názorov našich zákazníkov napr. na www.tyretest.com alebo na www.motopneumatiky.sk a na to, aby sme vám mohli odporúčať výrobky a služby, ktoré by vás mohli zaujímať. Vaše informácie využívame aj na to, aby sme vylepšili náš nákupný dom a našu platformu, aby sme predišli zneužitiu našej webovej stránky alebo aby sme odhalili takéto zneužitie, alebo aby sme tretím osobám umožnili realizáciu technických, logistických alebo iných služieb na našu objednávku.

Zhromažďujeme nasledujúce informácie:

Čo znamenajú cookies?

Pohodlný nákup v Delticome

Poskytuje Delticom obdržané informácie ďalej?

Informácie o našich zákazníkoch sú  pre nás dôležité a pomáhajú nám optimalizovať našu ponuku. Obdržané informácie poskytujeme tretím osobám výlučne v nižšie opísanom rozsahu:

Pokiaľ sú osobné informácie sprostredkovávané tretím osobám vo vyššie uvedenom rozsahu do krajín mimo Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP), tak zabezpečujeme, aby boli informácie poskytované v súlade s týmto prehlásením o ochrane údajov a s nemeckými zákonmi na ochranu údajov. Uplatňuje sa pri tom „ŠTANDARDNÁ ZMLUVA II" Európskej únie. Ide tu o štandardné zmluvné klauzuly pre sprostredkovanie osobných údajov zo spoločenstva do tretích krajín, ktoré zadala Európska komisia, aby bola zaručená primeraná úroveň ochrany údajov.

Nakoľko sú informácie o mne bezpečné?

Ktoré informácie sú môžem prezrieť pod 'Moja objednávka'?

Cez svoj účet a svoju interakciu s Delticomom si môžete prezrieť množstvo informácií. Na Moja objednávka vám ponúkame centrálny prístup (Moja objednávka). Tam si môžete v súčasnosti prezrieť nasledujúce informácie:

Tento zoznam sa mení podľa zmien našej webovej stránky (stav 26.04.2005).

Aké mám možnosti výberu?

Upozornenia

Ak máte otázky k ochrane údajov v spološnosti Delticom, napíšte nám, prosím - čo najpresnejšie - na motopneumatiky@delti.com, a my sa pokúsime vyvrátiť vaše pochybnosti. Náš obchod sa neustále mení. Rovnako sa mení aj toto prehlásenie o ochrane údajov a naše podmienky používania. Vyhradzujeme si právo zasielať vám v určitých časových intervaloch oznamy o našich platných smerniciach. Avšak aj napriek tomu by ste mali v každom prípade pravidelne navštevovať našu internetovú stránku a vziať zmeny na vedomie. Pokiaľ nie je stanovené inak, podlieha využívanie všetkých informácií, ktoré máme o vás a vašich zákazníckych účtoch, tomuto prehláseniu o ochrane údajov.

Príbuzné témy

Všeobecné obchodné podmienky

Informácie, ktoré nám poskytujete

Poskytujete nám informácie,

Informácie, ktoré nám pri tomto poskytujete, sú napr. meno, adresa, telefónne číslo, informácie o kreditnej karte, mená osôb, ktorým má byť zakúpený produkt dodaný, vrátane ich adresy a telefónneho čísla, e-mailové adresy iných osôb, nám zaslané e-maily ako aj finančné údaje, vrátane čísla vášho občianskeho preukazu.

Informácie z iných zdrojov
Príklady informácií, ktoré dostávame z iných zdrojov, obsahujú aktualizované informácie o adrese objednávky a dodania od našich doručovateľov balíkov a iných prepravných spoločností, ktoré používame na aktualizáciu našej databázy, aby sme mohli zabezpečiť vaše nasledujúce objednávky a aby sme mohli zaručiť, že s vami dokážeme komunikovať, informácie o účtoch, správaní sa pri kúpe a serióznosti pri platení, ako aj informácie od spoločností poskytujúcich informácie o bonite zákazníkov, ktoré používame na odhaľovanie zneužitia, hlavne podvodu a na to, aby sme vám mohli ponúknuť určité finančné služby a spôsoby platby.

Informácie, ku ktorým máte prístup

Príklady informácií, ku ktorým máte v Delticome úplne ľahký prístup: Patria sem informácie o predchádzajúcich objednávkach, osobných údajoch (vrátane mena, e-mailovej adresy, hesla), informačný bulletin Delticom, správy o špeciálnych ponukách, vrátane histórie vášho objednávania a vami zostavených spotrebiteľských správ napr. na www.motopneumatiky.sk alebo  www.tyretest.com.

motopneumatiky.sk - ponuku Delticom AG 02.03.2019 07:14