Dunlop Winter Response 2 195/65 R15 91T

Dunlop

Dunlop Winter Response 2

Pozor: Dodávame len pneumatiku. Ak je na obrázku zobrazený aj disk, je len symbolický.

Bežná cena: 88,50 €!*
len 63,70 (1919,03 Sk)
To je o 28 percent menej!
Vrátane prepravných nákladov!

Počet:

Druh pneumatiky: Zimné pneumatikyZimné pneumatiky
M+S označenie
so symbolom snehovej vločky so symbolom snehovej vločky
Hodnotenie zákazníkov:
EÚ Označenie pneumatík:Valivý odpor C Priľnavosť na mokrej vozovke C Emisia hluku B70 dB
EAN:3188649820504
Číslo tovaru:R-240200
Rýchlostný index:T: táto pneumatika je schválená pre rýchlosti do 190 km/h .
Výsledky testu profil Winter Response 2:
ADAC 09/2021 (german)
ÖAMTC 09/2021 (german)
ANWB.nl 09/2021 (dutch)
TCS - Technik, Umwelt und Wirtschaft 09/2021 (german)
ÖAMTC 09/2019 (german)
viac...
ANWB.nl 09/2019 (dutch)
TCS - Technik, Umwelt und Wirtschaft 09/2019 (german)
ÖAMTC 09/2018 (german)
ANWB.nl 09/2018 (dutch)
TCS - Technik, Umwelt und Wirtschaft 09/2018 (german)

Zimne pneumatiky specialne vyvinute pre zachovanie ovladania vozidla pri vsetkych jazdnych podmienkach v zimnom obdobi. SP Winter Response je zimna pneumatika, ktora ponuka prilnavost a lepsie ovladanie a lepsiu uroven reakcie pri zimnej jazde vo vsetkych podmienkach. Zimne pneumatiky maju dva typy lamiel, ktore spolupracuju, aby zabezpecili lepsie stabilitu riadenia a trakciu.

Vystupky na ramenach pneumatiky su pre trakciu a stimulacia brzdneho vykonu, pricom vysoka amplituda cepele v centre meradla zvysuje trakciu a produkuje vysoku urovne odolnosti proti bocnemu preklzu pri behu v podmienkach zimnomneho obdobia. Oznacenie zimnych pneumatik "M + S" je v sulade so smernicou Rady 92/23/EHS z 31. marca 1992 o pneumatikach pre motorove vozidla a ich pripojne vozidla.

Špecifický systém dosadacej plochy pätky. Posilňuje spojenie medzi pneumatikou a ráfom a spresňuje ovládanie vozidla. Ako priľnavosť medzi vašou rukou a volantom, aj špecifický systém dosadacej plochy pätky zvyšuje kontrolu nad vozidlom a poskytuje výnimočnú reakciu na vozovku.Výhody Posilnená reakcia na vozovku, vyššia stabilita a presnosť.

Zmes s pridaním siliky. Dezénová zmes pochádzajúca z oblasti motoristického športu, ktorá prináša vysokú úroveň priľnavosti, zvlášť na mokrých vozovkách a pri nízkej teplote.Výhody Jedinečný brzdný a akceleračný výkon, vysoká priľnavosť za mokrého alebo chladného počasia a odolnosť proti opotrebovaniu a roztrhnutiu.

Bezošvý pás (JLB). Hybridná technika viacnásobného vrstvenia eliminujúca deformácie po obvode pneumatiky pri veľkej rýchlosti.Výhody Vynikajúca stabilita pri vysokej rýchlosti, plynulé a rovnomerné opotrebovanie.

Asymetrický dizajn dezénu. Asymetrický dizajn dezénu poskytuje lepšiu ovládateľnosť vozidla a zvýšenú odolnosť voči akvaplaningu. Súvislá stredová lamela zvyšuje stabilitu a presnosť. Asymetrické zoradenie drážok dezénu zlepšuje priľnavosť na suchej a mokrej vozovke.Výhody Zvýšený výkon na rovných cestách aj v zákrutách, zvýšená odolnosť voči akvaplaningu.

Mnoholamelový systém. Podmienky šoférovania v zime sa môžu značne líšiť. Studené a suché počasie alebo sneh či kašovitý sneh – tieto podmienky sú pre pneumatiku veľmi náročné. Východiskom je systém mnohonásobnej lamely, ktorý sa pomocou rozličných typov lamiel prispôsobí potrebám stavu vozovky.Výhody Konzistentný výkon v rozličných zimných podmienkach.

Multi Radius Tread (MRT). Systém MRT ponúka desať rozličných polomerov, a preto poskytuje omnoho vyššiu presnosť. Z toho vyplýva vyššia účinnosť pri rozkladaní tlaku na kontaktnej ploche s vozovkou. Výsledkom je plynulejšie odbočenie do zákruty, čo prináša presnejšiu a progresívnejšiu odozvu.Výhody Výrazne lepšie držanie stopy pri jazde vo všetkých podmienkach, dobrá reakcia kolies v suchých aj mokrých podmienkach, vyššia kontrola nad vozidlom pri jazde do zákrut.

Späť k výsledku hľadaniaŠtítok pneumatík / triedy efektívnosti

Label: C-C-70

*Ak je zobrazená bežná cena, jedná sa o cenu doporučenú výrobcom.

Ceny platia za kus a sú vrátane poštovného a DPH na území Slovakia.

motopneumatiky.sk - ponuku Delticom AG 0